33990010

معمول ترین خطاهای فروشندگان ساک دستی پارچه ای

کلمات کلیدی: فروش ساک دستی،ساک دستی ساپ تیک،ساک دستی پارچه ای،ساک دستی نمایشگاهی،لیست قیمت ساک دستی،ساک دستی سوزنی،ساک دستی خرید،ساک تبلیغاتی،تولید و پخش ساک دستی،چاپ ساک دستی،قیمت چاپ،هدایای تبلیغاتی،ساک دستی نان وون،ساک دستی فروشگاهی

 

ساک تبلیغاتی،ساک دستی،ساک پارچه ای،ساک نمایشگاهی،ساک فروشگاهی،ساک چاپدار،لیست قیمت ساک

1-برای راضی نگه داشتن مشتری ساک دستی پارچه ای فقط به یک رابطه اعتماد کردن.برای چه باید تمام تخم مرغ های خود را بر روی یک سبد نگه دارید؟یک مشتری هر چقدر هم که برای شما مهم و سود آور باسد باز هم انجام این کار اشتباه است.با تمام مشتری های خود و مخصوصا با مشتری های بزرگ خود رابطه های نزدیک برقرار کنید.

2-بجای اینکه برای فروش ساک دستی پارچه ای با روسا یا مدیران ارتباط برقرار کنید با تماس هایی اشتباه با زیردستان آنها و افرادی مکه شما را به جایی نمیرسانند ارتباط برقررا میکنید و این کار شما را به هدفتان نمیرساند.بدون ترس و واهمه در اولین تماس خواهان صحبت کردن با رییس یا صاحب کار باشید و از او بخواهید که برای فروش ساک دستی پارچه ای شما را به فرد مورد نظر راهنمایی کند.

3-بدترین کاری که در فروش ساک دستی میتوانید انجام دهید این است که به مشتری بگویید که در این کار جدید هستید.خود را دریک هواپیما فرض کنید و تصور کنید که قبل از پرواز کاپیتان هواپیما آنونس میکند که اولین پرواز خود را تجربه میکند.چه حسی به شما دست خواهد داد؟دقیقا این همان حسی است که مشتری شما در هنگامی که از شما میشنود که در این کار جدید هستید به او دست میدهد.

4-بجای اینکه بر روی ساک دستی پارچه ای خود تبلیغ کنید اشتباه است که پایین بودن قیمت را به رخ مشتری بکشید.در کار فروش طبیعی است کههر روز از شما در مورد محصول مورد نظر اطلاعات خواسته شود.وقتی شما تمام اطلاعات را به مشتری میرسانید و منتظر پاسخ او میشوید. ولی پاسخی دریافت نمیکنید و به فکر فرو میروید که شاید قیمت کالا را اشتباه اعلام کرده اید.فقط به بیان کردن خصوصیات ساک دستی پارچه ای بسنده نکنید و پیشنهادات خود را نیز به مشتریان ارایه کنید و بگذارید قبل از اینکه مشتریان به فکر قیمت بیوفتند به پیشنهادات شما فکر کنند و محصول شما را برتر از محصولات دیگر بدانند.

5-در جلسات خود که برای فروش ساک تبلیغاتی ترتیب میدهید همیشه هدف های خود از این جلسه را بنویسید.در صورت ننوشتن هدف ها از جلسه و تنها به صحبت کردن بسنده کردن میتواند شما را تبدیل به یک توریست بکند که برای گشتن وارد شرکت یا مغازه کسی شده اید.مطلقا بنویسید که برای چه آمده اید و دنبال چه هدفی هستید.

6-در جلسات فروش ساک پارچه ای با حرفهای خود به خود محصولتان ضرر وارد نکنید. از گفتن این جملاتا و کلمه ها در جلسات فروش خودداری کنید:فکر میکنم،اگر بخواهم راستش را بگویم،میتونم یه چیزی ازتون بپرسم؟،میدانم که خیلی کار دارید برای همین خیلی وقتتان را نمیگیرم،چه موقع میخواهید که محصول را به شما تحویل بدهم؟با شما موافقم اما..، امروز برای اینکه با شما به توافق برسیم چه کار باید بکنیم،خب چه فکر میکنید؟ و از این قبیل جملات.اگر در یک جلسه فروش به سر میبرید باید بدانید و آماده باشید که میخواهید چه کلماتی استفاده کنید و با زبان خودتان به خودتان ضرر وارد نکنید.

 

 

مطالب مرتبط:

خدمات گروه تولیدی ساپ تیک  

درباره گروه تولیدی ساپ تیک   

مدل های بازاریابی ساک دستی پارچه ای سال 2016  

درصد استفاده ایرانیان از شبکه های اجتماعی و اهمیت آن برای بازاریابی ساک دستی پارچه ای

فرق بین فروش و بازاریابی چیست؟

سوالات متداول مشتریان محترم در مورد فروش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی