33990010

 

ظهور روش های تبلیغاتی جدید برای ساک دستی پارچه ای

 

بین ظهور فیس بوک Live، حذف نوار کناری گوگل AdWords و افزایش روزافزون کاربران فعال Snapchat، دنیای بازاریابی ورودی در طی چند ماه شاهد تغییرات بزرگی بوده و نشانه ای از آن وجود ندارد از کند شدن
برای کمک به گرفتن و آماده شدن برای نیمه دوم سال، من 15 مقاله محبوب ترین از IMPACT وبلاگ (تا کنون) 2016 را جمع آوری کرده ام و آنها را در زیر به اشتراک گذاشته ام.
از طریق آنها بیاموزید، برخی از یادداشت ها را بیابید و احساس کنید که آنها را با دوستان یا همکاران خود به اشتراک بگذارید!

3 نوع ساک دستی تبلیغاتیکه ساک دستی پارچه ایی شما را سریعتر در جستجوی گوگل نمایش میدهد.
من اهمیتی نمی دهم که هر کسی می گوید، بهینه سازی موتور جستجو سخت نیست - پیدا کردن ساک دستی تبلیغاتیدرست است.

انتخاب ساک دستی تبلیغاتیتمرکز مناسب واقعا چه چیزی باعث می شود یا شکسته بیشتر ساک دستی پارچه ایی و استراتژی های SEO. چیزی را انتخاب کنید که بیش از حد گسترده است و شما را در جمعیت از بین می برد؛ چیزی بیش از حد مشخص را انتخاب کنید و شما حتی ممکن است حتی شخصیت خریدار خود را بیگانه کنید.
پیدا کردن بهترین ساک دستی تبلیغاتیبرای استراتژی شما مانند انتخاب کاسه کامل از فرنی است - شما باید پیدا کنید که آنهایی که فقط درست است و یا استراتژی شما سقوط خواهد کرد.

هنگامی که کسانی که در دست هستند، عمل واقعی بهینه سازی آسان است.

3 نوع کلیدی برای دریافت ساک دستی پارچه ایی شما سریعتر یافت می شود

در حال حاضر، تعدادی از روش های مختلف برای انتخاب ساک دستی تبلیغاتیتمرکز وجود دارد، اما در این مقاله، من قصد دارم به سه نوع که مؤثر واقع می شود تمرکز کنم:

ساک دستی تبلیغاتیبلند مدت
ساک دستی تبلیغاتی"روند" و رویدادهای کنونی
ساک دستی تبلیغاتیقبلا رتبه بندی شده
توجه: از آنجا که گوگل به طور خستگی ناپذیر کار کرده است تا اطمینان حاصل شود که بازاریابان نمیتوانند سیستم خود را بازی کنند، ساک دستی تبلیغاتیمانند این تنها می توانند به شما در راه اندازی یک صفحه کمک کنند. تنها راه واقعا قابل اعتماد برای رتبه ده در 10 نتایج، به طور مداوم ایجاد ساک دستی پارچه ایی با کیفیت است.

با تمرکز بر کیفیت ساک دستی پارچه ایی خود و هدف قرار دادن ساک دستی تبلیغاتیذکر شده در زیر، شما تقریبا تضمین می کنید که ساک دستی پارچه ایی خود را در گوگل سریع تر از همیشه پیدا کنید.

1. ساک دستی تبلیغاتیبلند مدت

ساک دستی تبلیغاتیطولانی مدت عبارت جستجو یا عبارات هستند که دقیق تر و توصیفی تر از اکثر آنها است.

به عنوان مثال، این تفاوت بین:

"باشگاه گلف" و "باشگاه گلف تیتانیوم چپ دست"

در حالی که ممکن است رتبه بندی برای ساک دستی تبلیغاتیکوتاه تر و رقابتی تر، آن را یک شبه اتفاق نمی افتد. بسته به طعم و مزه شما، حتی ممکن است چندین سال طول بکشد، اما فرایند پیدا شدن می تواند با استفاده از ساک دستی تبلیغاتیبا طول عمر بالا محبوب تر باشد.

ساک دستی تبلیغاتیطولانی مدت به شما این امکان را می دهد سریعتر و سریعتر رتبه بندی کنید زیرا آنها دقیق تر هستند و به نوبه خود حجم پایین جستجو را دارند. افرادی که چیزها را جستجو می کنند دقیقا همان چیزی را که آنها دنبال می کنند دقیقا می دانند و هنگامی که آن را پیدا می کنند، اقدام می کنند. آنها شخصیت خریدار شما هستند.

به عنوان یک بازاریاب ورودی، باید بیشتر توجه خود را به جذب شخصیت خریدار (کسانی که واجد شرایط) به وب سایت خود هستند، تا جذب فقط کسی با امید به دست آوردن تعداد ترافیک بالا. بهتر است که 10 نفر در سایت خود داشته باشند که آماده خرید از 1000 نفر هستند که فقط مبهم هستند.

با هدفگذاری و بهینه سازی ساک دستی پارچه ای در اطراف ساک دستی تبلیغاتیبا دقت طولانی، می توانید به افراد صحیح دسترسی پیدا کنید که SEO را بهبود می بخشد و به شما در رتبه بندی ساک دستی تبلیغاتیرقابتی در آینده کمک می کند.

چگونه ساک دستی تبلیغاتیطولانی را پیدا می کنید؟

این نیاز به کمی تحقیق در پایان شما است، اما ما متوجه شده ایم که هدف قرار دادن زبان واقعی شخصیت شما به عنوان یک روش موثر برای کشف نحوه توصیف نیازهای آنها و کلمات آنها را به یک موتور جستجو برای تکمیل آنها

از طریق بخش نظرات در وبلاگ های رقیب و یا جوامع محبوب مانند Quora یا آمازون می توانید ببینید که چه کسانی در حال نوشتن هستند.

شما همچنین می توانید شکار برای زبان یا رفتن به بخش Q & A در پایان وبینار که مربوط به مخاطبان هدف شما است.

2. ساک دستی تبلیغاتی"روند"

یکی دیگر از استراتژی های ساده برای محاسبه ساک دستی پارچه ایی شما در گوگل به سرعت این است که هدف قرار دادن موضوعات ترجیحی یا رویدادهای جاری (که دوست ما، دیوید مرمن اسکات "Newsjacking" را نامیده اند)

این به مطالب شما کمک می کند تا در گوگل در چند راه کشف شود.

ابتدا وقتی ساک دستی پارچه ایی شما را در موضوعات مورد نظر ایجاد می کنید، احتمالا در بخش اخبار Google در بالای رتبه بندی های آلی وجود دارد.

ثانیا، ممکن است به سرعت در رتبه بندی های آلی گوگل نیز قرار بگیرد، زیرا الگوریتم آنها به طور مداوم برای ساک دستی پارچه ای در موضوعات مورد نظر و صفحاتی که اخیرا به روز شده اند، جستجو می کند.

با این حال، این می تواند کمی روی حیله و تزویر باشد. شما تنها نمی توانید ساک دستی پارچه ای را در این موضوعات مورد علاقه ایجاد کنید، بنابراین می خواهید اطمینان حاصل کنید که فقط اطلاعاتی را با دیگران نخواهید گذاشت. شما باید گزارش خود را با دیدگاه های منحصر به فرد خود و نقطه نظر در مورد موضوع تزریق کنید. در اینجا چند نمونه وجود دارد که IMPACT اخیرا منتشر کرده است:

ConversionXL Live: نحوه دریافت صفحه فرود و تبدیل ایمیل مانند GetResponse
چه زمانی Timeline الگوریتمی توییتر به معنی بازاریابی شما است؟

در بیشتر موارد، بیشتر موضوعات مربوط به صنعت، لزوما داستانهای بزرگ برای عموم نیستند، اما شما با سایر نشریات صنعتی رقابت خواهید کرد.

چگونه ساک دستی تبلیغاتی/ موضوعات مورد علاقه را پیدا کنید؟

راه برای ضرب و شتم رقابت برای تکرار ساک دستی تبلیغاتیفعالانه است و جلوتر از بازی در روند است. شما می توانید با نگاه کردن به Google Trends، توییتر لحظه ها، روند فیس بوک، یا سایر سایت های خبری خاص صنعت، آنچه که در حال حاضر در حال توسعه است، پیدا کنید. به عنوان مثال، در IMPACT، من به نشریات تجاری مانند Mashable، Contently، Forbes، Inc و HubSpot نگاه می کنم.

3. ساک دستی تبلیغاتیقبلا رتبه بندی

اگر شما برای چند ماه یا چندین سال مطالب وبلاگ خود را ایجاد کرده اید، مزیت بزرگی دارید زیراشما مجبور نیستید از ابتدا با ساک دستی تبلیغاتیجدید شروع کنید. بر خلاف جدیدترین محتویات، احتمالا در حال حاضر برای ساک دستی تبلیغاتیکه شما هرگز به طور خاص ساک دستی پارچه ایی ایجاد نکرده اید رتبه بندی نخواهید کرد. برای پیدا کردن، تجزیه و تحلیل خود را باز کنید و به نمایش داده های جستجو که به ترافیک ارگانی شما منجر شده است نگاه کنید. لیستی از موارد زیر را ایجاد کنید: ساک دستی تبلیغاتیکه مربوط به کسب و کار شما هستند، اما شما هنوز هیچ ساک دستی پارچه اییی ایجاد نکرده اید. ساک دستی تبلیغاتیکه دربارۀ آن نوشته شده اید، اما هنوز برای مطالب بیشتر پتانسیل دارند. ساک دستی تبلیغاتیکه شبیه به ساک دستی پارچه ایی موجود هستند اما به طور خاص هدف قرار نگرفته است. شما قبلا ترافیک را از این ساک دستی تبلیغاتیدریافت می کنید - به این معنی که افراد برای آنها جستجو می کنند و شما قبلا آنها را رتبه بندی می کنید، بنابراین از مزایای آنها استفاده کنید! این کلمات کلیدی، اما ساک دستی پارچه ایی موجود شما که حاوی ساک دستی تبلیغاتیمشابه یا مشابه هستند، احتمالا یک افزایش نیز به همراه خواهد داشت. CONCLlusionSEO در طول زمان ترکیب شده است، بنابراین هر چه زودتر شما شروع به استفاده از انواع ساک دستی تبلیغاتیدر بالا، نتایج بهتر را در طولانی مدت دریافت خواهید کرد. اجرا کن رتبه بندی خود را برای این شرایط بهبود خواهد بخشید نه تنها به بهبود کلی مجوز وب سایت شما کمک می کند، بلکه به نوبه خود به افزایش رتبه سایر ساک دستی تبلیغاتیشما در روند کمک می کند. موتورهای جستجو در موتورهای جستجو چگونه انجام می شوند