33990010

8 روش طلایی فروش ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

 


هیچ کس نمیداند در سفر زندگی و شغلی مجبور به بازاریابی و فروش چه چیزهایی خواهد شد.دقیقا مثل فیلم گرگ وال استیریت،زمانی که اصلا آمادگیش را ندارید کسی مبآید و به شما میگوید این قلم را به من بفروش!اگر میخواهید یک متخصص فروش ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای خوب بشوید،نکته ها و تکنیک هایی در مورد فروش ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای است که باید جزوی از قانئن های زندگیتان شود.

 

فروش ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی نمایشگاهی


1-ارزش محصول خود(ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای) را افزایش دهید
در اولین دیدار با مشتری خود فقط بر روی فروش محصول تمرکز نکنید و بلکه بر روی راه حل برای مشتری ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای تمرکز کنید.اصول بازاریابی مختص به خود داشته باشید.به مشتری خود بفهمانید که نه محصول بلکه یک راهحل برای مشکلش را میفروشید.به همین صورت متمرکز بر روی قیمت نه بلکه بر روی ارزش محصول خود باشید.بازاریابی درهم آمیخته با یک داستان خوب برای فروش ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای باعث میشود که شانس موفقیت شما بیشتر شده و ارتباطی عفی بین مشتری و محصول برقرار شود.

 

2- قحطی بیافرینید!
بخاطر اینکه چیزی که کم باشد با ارزش میشود و همه خواهان محصول با ارزش هستند.فقط برای روز،تعدادی محدود،این پیشنهاد 3 ساعت و 45 دقیقه بعد پاینان می‌یابد،تخفیف مخصوص سحر،2 محصول باقیمانده با این قیمت، جمله هایی از این قبیل مشتری را برای خرید ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای ترقیب میکند.

 

3- با تأثیر دانه پاشیدن آشنا شوید!
روش تاثیر دانه پاشی،بدین گونه است که محصولی که میخواهید بفروشید(ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای) را در کنار محصولی که کمتر مورد توجه مشتری ها قرار میگیرد قرار دهید و مشتری را به سمت محصول مورد نظر سوق دهید.به طور مثال دو نوع (ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای) میخواهید به مشتری بفروشید.یکی از محصولات به قیمت 1000 تومان و دیگری به قیمت 2500 تومان است،تحقیقات نشان داده است که 80% فروش به محصول گرانتر و زیباتر ختم میشود.در تحقیقات بعدی محصولی با قیمت ارزانتر 750 تومان را نیز به سبد فروش اضافه کردند.نتایج نشان داد که محصول با قیمت 750 تومان به هیچ وجه فروش نرفته است.محصولی که در تحقیق اول فقط 20% فروش رفته بود در تحقیق دوم 80% به فروش رفت.محصولاتی که به عنوان دانه استفاده کرده اید در حقیقت برای بهتر فروش رفتن محصول متوسط استفاده شده است.

 

4- از قدرت عدد 9 قافل نشوید

قبل از اینکه مشتری ها فاکتور های مختلف در مورد محصول را مورد ارزیابی قرار دهندففاکتور قیمت بالای محصول را قبل از هر چیز مورد بررسی قرار میدهند.ساده ترین راه برای ارزان جلوه دادن محصول این است که یک محصول با قیمت بالا را به عنوان یک محصول ارزان نشان دهید.اینجاست که عدد 9 وارد میدان میشود.وقتی محصولی با قیمت 100 تومان را 999 تومان مینویسید در حقیقت قیمت محصول را در دید مشتری از 1000 تومان به 900 تومان کاهش داده اید.بدین صورت مشتری بعد از خرید این جنس ، فکر میکندکه سود کرده است.

 

5- کاری کنید که مصرف کننده خود را در مقابل شما بدهکار فرض کند
طبق تحقیقاتی که در سال 2002 در تعدادی از رستوران ها انجام گرفت،در هنگام تحویل فیش غذا وقتی یک شیرینی هم به مشتری ها داده شد،درصد انعام تعلق گرفته به گارسونها از 15% به 18% رسیده است.شبیه به این کار نیز میتوان در مواقعی که مشتری پول خود را پرداخت میکند،در کنار دادن بقیه پول اگر هدیه ای دریافت کند از خطاهای انجام شده توسط ما راحت تر میگذرد.مثلا در یک رستوران اگر کارمندان ان با روی خوش با ما برخورد کنند و سرویسهایی که انتظارش را نداریم به ما بدهند،خطاهای کوچک انها اصلا به چشم نخواهد آمد.

 

6-از خودتان سوال کنید چرا؟
اپل به ما این را میگوید: تمام کارهایی که ما انجام میدهیم،برای به رقابت برخواستن با باورهای کهنه است.ما به متفاوت فکرکردن باور داریم.رقابت کردن ما با باورهای کهنه،طراحی زیبای محصولات تولیدی ما و استفاده آسان و دوستدار مشتری بودن است.ما فقط محصولاتی مکمل و بی نقص تولید میکنیم.میخواهید یکی از ما بخرید؟ در حالی که مارکهای دیگر درباره اینکه چقدر محصولات خوبی تولید کرده اند صحبت میکنند، اپل به ما میگوید که چرا این محصولات را تولید کرده است و داستان پشت این محصولات چیست؟این نیز به ما ثابت میکند که: انسانها چیزی که تولید کرده اید را نمیخرند بلکه دلیل تولید این محصول را میخرند.

 

7-به مشتریان چیزی که دیگر مردم میخرند را بفروشید
این یک واقعیت است که گرچه به نظر میرسد که در پشت خرید های ما احتیاجاتی که داریم نهفته است ولی دلیل اصلی این است که ما بیشتر وقت ها چیزی را که دیگر انسانها خریده اند را میخریم. به این موضوع دلیل اجتماعی گفته میشود.

 

8- به مشتری چیزهایی را که میخواهد باور کند بگویید
نمونه این مسئله این است که در یک امتحان شما از 100 نمره 30 شده اید و این نمره بالاترین نمره کلاس است.به جای اینکه گریه کنان پیش پدر و مادر خود بروید و بگویید که 30 گرفته اید.میگویید که 30 گرفته ام اما بالاترین نمره کلاس است.این نمره شما را تغییر نمیدهد ولی به طرف مقابل چیزی را که میخواهد میرساند.

 

 

 

ظهور روش های تبلیغاتی جدید برای ساک دستی پارچه ای
اخبار دنیای پارچه های سوزنی، نان وون و پلی استر و ساک دستی
روانشناسی تبلیغات
کارخانه تولید ساک دستی تبلیغاتی
قیمت ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای بر چه اساسی تعیین می‌شود؟
تصاویر مدل های ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی،ساک دستی خرید،ساک فروشگاهی